Stop przestępczości niezorganizowanej!

Rys. Digger

Pod tym hasłem otworzył prez. A. Duda krajowy panel prawniczo-filozoficzny. Patronat objął ks. Kontrkardynał Winicjusz Hoser-Muszyński z Autokefalicznego Polsko-Katolickiego Kościoła Smoleńskiego.
W czasach współczesnych daleko większym problemem dla społeczeństwa niż wojny gangów jest tak zwana przestępczość nieorganizowana. – To ona stawia nas poniżej limitu cywilizacji białego człowieka – podkreśla filozof-celebryta brukselski, prof. dr hab. Inż. Art. Fil. In spe Ryszard „Rychu” Legutko. – Pierwszym krokiem do sanacji kraju przez władzę jest porządne zorganizowanie przestępczości, tak by społeczeństwo wznieść na wyższy poziom samoorganizacji. Bo ogólnie przestępczości wyeliminować całkowicie nie można. Można za to zmusić ją do pracy na rzecz Dobra Wspólnego.
– Z tej przyczyny to my siem postarali o zorganizowanie przestępczości w ramach naszego kurcza projektu- podkreśla gość specjalny panelu mgr. Inż. Joachim „Jojo” Brudziński. – Bendziem realizować najlepsze wzorce kulturwy, tak aby wkluczyć w grupy zorganizowane największe grupy wykluczonych.
Panelista podkreślił, że ostatni przypadek podwójnego zabójstwa, którego dopuścił się wypuszczony na wolność przestępca niezorganizowany, jest jasnym dowodem na wyjątkową szkodliwość tego typu przestępczości.
-Gdyby należał do jakiejś porządnej grupy przestępczej, do tego brutalnego morderstwa nigdy by nie doszło – grzmiał z mównicy Mariusz Błaszczak, były minister spraw wewnętrznych, aktualnie Wiceadmirał Mórz Południowych i Wielki Dominator Wschodniej Flanki Sojuszu Zachodniego.
Panel zamknął wygłoszony z pamięci odczyt A. Dudy pt. Jakub Szela – pionier Dobrej Zmiany w powiecie tarnowskiem.
Notował Adolf Komurek