Eksperymenta komisji Macierewicza


Rys. Digger

– Wytworzono atmosferę, że podkomisja nic nie robi. (…) Przeprowadziła jednak setki eksperymentów. Żadnego z nich nie zrobiła niestety komisja pana Millera – rzekł Antoni Macierewicz dla Radia 24 pl.

Wiele z tych eksperymentów możesz drogi Czytelniku, wykonać we własnym zakresie. Pamiętaj jednak zawsze o utrwaleniu ich przebiegu na nośniku cyfrowym. Podziel się tymi filmami naukowymi z Panem Prezydentem Dudą, który dąży do wyjaśnienia tajemnic zamach smoleńskiego, na Tweecie.
Poniżej podajemy listę eksperymentów psychofizycznych, prowadzących do poznania Prawdy:
– parówki – umieść dwie lub trzy w garnku (konieczne firmy Morliny SA) pod przykryciem i uruchom kuchenkę gazową. Obserwuj jak ciśnienie rozrywa kadłuby parówek po przedłużeniu gotowania ponad zalecaną przez producenta normę. Eksperyment dowodzi prawdziwości tezy o wybuchu bomby termobarycznej na pokładzie Tu-154M.
– puszka coli – zakup jedną puszkę coli w sklepie osiedlowym. Następnie ustaw ją w stanie spoczynkowym pionowym na podłodze łazienki(mogą wystąpić przecieki, z glazury łatwo usuniesz płyn) i uderzaj w nią z całej siły młotkiem. Eksperyment dowodzi, że samolot uderzając w ziemię nie mógłby posiadać uszkodzeń wzdłużnych, tylko tzw. efekt harmonijkowy, który zaobserwujesz na cylinderku puszki.
– pancerna brzoza- zakup model samolotu Tu-154M, najlepiej metalowy, bo to dobrze imituje prawdziwy samolot. Znajdź w parku osiedlowym pozostałą po selekcji ministra Szyszko ocalałą brzozę (uważaj na skalę – samolocik jest kilka razy pomniejszony w stosunku do do oryginału, zatem brzoza musi być znacznie mniejsza w obwodzie niż 40 cm). Następnie rozpędź się trzymając w dłoni modelik i na pełnej prędkości uderz lewym skrzydłem w pień brzozy. Jak nietrudno odgadnąć, efektu takiego uderzenia nie ma. Tak więc dowiodłeś, że komisja Millera sugerując oderwanie skrzydła potężnego samolotu pasażersko-bojowego, dokonała manipulacji opinią publiczną. Brzoza nie może bowiem tak sobie odrywać skrzydeł w samolotach.
– ptaszki metalowe – weźmij zapas cynfolii po czekoladkach E.Wedel, porozrywaj na drobne kawałki. Idź do sąsiada który mieszka na siódmym piętrze, wyjdź na balkon i wypuść z ręki ścinki. Następnie obserwuj ich ułożenie na drzewach, porównaj z dostępnymi filmami z zamachu smoleńskiego. Eksperyment jednoznacznie dowodzi, że tylko wybuch mógł spowodować zawieszenie szczątków samolotu na koronach drzew.
– test na zniszczenie – pożycz samochód od teściowej, następnie rozpędź się do prędkości około 250-300 km/h i uderz w najbliższe drzewo. Wcześniej sporządź testament.
Digger